O společnosti

Naše společnost APOLLO REALITY je tu pro vás již od roku 2003. Zabýváme se zprostředkováním prodeje i pronájmem nemovitostí, developerskými projekty a výkupem nemovitostí převážně ve Zlínském kraji.

Dále nabízíme široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Svým nabídkovým portfoliem naše firma dokáže uspokojit různorodou klientelu. Našim klientům nabízíme nejen hluboké znalosti trhu, kvalitní komunikaci se zákazníky a individuální přístup, ale také znalosti, které přicházejí s dlouholetými zkušenostmi. Na prvním místě u nás stojí vždy kvalita a spokojený zákazník, kterému se snažíme poskytnout vždy ty nejlepší služby.

Pracujeme ve prospěch našich klientů, hledáme nová a efektivnější řešení, jsme flexibilní a dokážeme rychle reagovat na jakékoliv změny, které jsou zapotřebí. Úspěch naší společnosti je založen na každodenním zdolávání někdy i neřešitelných problémů. Našim cílem jsou kvalitní služby, osobní přístup a spokojení zákazníci. Rádi vám dokážeme, že realitní kanceláři se dá skutečně důvěřovat!


Kontaktujte nás!

*
*
*
*
phone: fullname: email: